Penktų klasių mokiniai pristato STEAM projektus

Ugdymo proceso metu (kovo-gegužės mėnesiai) penktų klasių mokiniai kartu su mokytojais parengė ir įgyvendino projektinius darbus, vadovaudamiesi progimnazijos projektinio darbo aprašu, kurio tikslas - įtraukti mokinius į aktyvų problemų sprendimą ir ugdyti STEAM veiklai aktualias kompetencijas.

Mokiniai, padedami mokytojų, tyrė: mašinėlės masės įtaką judėjimo greičiui, popierinio lėktuvėlio lankstymo būdo įtaka skrydžio trukmei/nuotoliui, vandens kiekio įtaka garso tonacijai, analizavo pusiausvyrą gimnastikoje ir matematikoje, kūrė Raseinių kultūros paveldo objektų maketus, aplinkoje ieškojo romėniškų skaičių.

Darbo rezultatais džiaugėsi ne tik mokiniai ir jų mokytojai, bet ir kiti mokyklos bendruomenės nariai.

J. Stankaitienė

J. Stankaitienė