Pilietinė iniciatyva „Gyvybės medis“, skirta Gedulo ir Vilties dienos paminėjimui

Birželio 14 – ąją – Gedulo ir vilties dieną minime 80 metų nuo 1941 m. birželį prasidėjusių Lietuvos gyventojų trėmimų į Sibirą bei kitas atšiaurias vietoves. Ši diena visada primins skaudžius įvykius: masines žudynes, baisius tardymus ir dundančius į nežinią ešelonus, kur buvo ,,sugrūsta visa Lietuva“. Šaltinio progimnazijos bendruomenė prisijungė į akciją ,,Gyvybės medis“. 5-8 klasių mokinių kūrybiniai darbai, pagaminti su Gyvybės medžio simboliu, pasieks ir Raseinių krašto tremtinių namus. Dėkojame Raseinių politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkei Dovilei Lukminaitei, Raseinių krašto istorijos muziejaus darbuotojams už suteiktą informaciją.

V. Tamošaitienė

V. Tamošaitienė