Raseinių rajono savivaldybės direktoriaus įsakymas

• Paskelbė : Žydrūnas Kapočius
  • Paskelbta: 2021-04-21
  • Kategorija: Pranešimai

Nuo 2021 m. balandžio 26 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijoje ir Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje, kaip pasirinktose ugdymo įstaigose, ugdymas pagal pradinio ugdymo programą būtų vykdomas mišriu būdu, laikantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.21 papunktyje nurodytų sąlygų ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021 m. kovo 12 d. sprendimo Nr. V-513 „Dėl pavedimo organizuoti, koordinuoti ir vykdyti bandomąjį savanorišką profilaktinį tyrimą ugdymo įstaigose“.