Pasirašyta ERASMUS+ projekto „Patyriminis ugdymas. Augdamas Atsakingai Auginu“ įgyvendinimo sutartis

• Paskelbė : Žydrūnas Kapočius
  • Paskelbta: 2020-11-04
  • Kategorija: Pranešimai

Š. m. spalio 30 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla ir Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos ir Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos vadovai pasirašė ERASMUS+ programos projekto „Patyriminis ugdymas. Augdamas Atsakingai Auginu“ įgyvendinimo konsorciumo sutartį.

Projektas skirtas rajono mokyklų mokytojų, vadovų bendrosioms ir profesinėms kompetencijoms tobulinti kuriant ir įgyvendinant patyriminio ugdymo modelį rajono ugdymo įstaigose. Projektą finansuoja Europos Sąjunga, jam skirta 35 994,00 eurų dotacija.

Projektas bus įgyvendinamas nuo 2020 m. gruodžio 1 d. iki 2022 m. lapkričio 30 d. Projekto metu 21 dalyvis (mokyklų vadovai ir mokytojai) turės galimybes dalyvauti savaitės trukmės kursuose Ispanijoje, Italijoje, Portugalijoje bei darbo stebėjimuose Čekijoje, Serbijoje ir Portugalijoje.

Daugiau informacijos apie projektą