III-os 7-8 klasių nacionalinės geografijos olimpiados nugalėtoja

Balandžio 20 d. vyko III 7-8 klasių nacionalinės geografijos olimpiados I atrankinis turas. Renginyje dalyvavo 941 mokinys iš beveik visų Lietuvos savivaldybių. Džiaugiamės, kad į finalinį turą pateko 7b kl. mokinys A. Barauskas ir 8a kl. mokinė E. Rauličkytė.

Balandžio 21 d. nuotoliniu būdu vyko geografijos olimpiados finalinis turas. Iš viso šiame ture dalyvavo 179 septintų ir aštuntų klasių mokiniai, įveikę atrankos turą. Tarp nugalėtojų buvo ir mūsų mokyklos mokinė Elzė Rauličkytė.

Gegužės 4 d. medalius laimėję mokiniai ir jų mokytojai dalyvavo XXXV Lietuvos mokinių geografijos olimpiados, vykusiosios Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje, atidarymo ceremonijoje. Joje buvo paskelbti ir apdovanoti medalininkai, pagerbti juos ruošę mokytojai. Sveikiname Elzę, laimėjusią aukso medalį (I vietą).

L. Žurkauskienė, geografijos mokytoja

L. Žurkauskienė