Konkursas ,,Vaikų Velykėlės"

• Paskelbta: 2022-05-03
  • Kategorija: Renginiai

Likus savaitei iki šv. Velykų pirmų-trečių klasių mokiniai su progimnazijos bibliotekininke per dorinio ugdymo (tikybos) pamokas prisiminė senuosius šv. Velykų  papročius, Velykų žodžio kilmę, simbolius, margučių marginimo būdus, spalvas, patys margino popierinius margučius ir jais papuošė mokyklos biblioteką. Kiekvienas mokinys, dalyvavęs šiame konkurse (konkursą organizuoja labdaros ir paramos fondas ,,Švieskime vaikus“), gavo dovanų Aido Jurašiaus knygą ,,Žąsino Gagio kelionės“. Mokiniai labai džiaugėsi gavę naujas, dar spaustuvės dažais kvepiančias knygas, prasitarė, kad noriai jas skaitys. Progimnazijos bibliotekoje dar eksponuojami mokinių piešti popieriniai margučiai, kas dar nematėte, suskubkite jais pasigrožėti!

Bibliotekininkė Vilma Gricienė ir dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja Regina Malinauskienė

R. Malinauskienė, V. Gricienė