Medžiai

„Šaltinio progimnazijos teritorijoje auga 18 medžių rūšių. Iš viso - 443 medžiai. Daugiausia yra paprastųjų eglių - 112 “.  Tokia informacija apie medžius pristatyta mokyklos bendruomenei pasibaigus projektui „Mokyklos teritorijoje augantys medžiai“. Šio integruoto projekto pagrindinis tikslas buvo - suskaičiuoti, kiek ir kokių medžių auga mokyklos teritorijoje. Projektas skirtas mokyklos 30 - metį paminėti.

Baigiant visas projekto veiklas buvo pasodinti dar trys medžiai – paprastasis šermukšnis, paprastasis kadagys ir raudonasis ąžuolas. Medžius tradiciškai sodino penktokai. Šiais metais tai atliko 5a klasės mokiniai. Linkime savo mokyklai augti, kaip auga jos teritorijoje pasodinti medžiai.

G. Barakauskienė, biologijos mokytoja

Kiekvienais metais, rugsėjo 16-22 dienomis, visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Europos judumo savaitė. Šaltinio progimnazijos mokykloje taip pat vyko įvairūs renginiai. Visą savaitę mokiniai galėjo dalyvauti skirtinguose užsiėmimuose.

Kaip greitai prabėgo įspūdžių ir smagių akimirkų kupina vasara. Atėjo ruduo, su savimi atsinešdamas kraitę žemės gėrybių ir rugsėjo 1-ąją – Mokslo ir žinių dieną.

CC projektu siekiama sukurti, patikrinti ir plačiai skleisti naujus metodus, pagrįstus kūrybišku požiūriu į suaugusiųjų švietimą. Projektas orientuotas į socialinių ir pilietinių kompetencijų tobulinimą, atsižvelgiant į socialiai jautrių suaugusiųjų poreikius.

Birželio 6 d. į papuoštą aktų salę po paskutinės pirmosios mokytojos pamokos rinkosi ketvirtokai, jų tėveliai į Pradinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventę. Progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė pasveikino ketvirtokus ir įteikė pažymėjimus. Šventę vedė 3a klasės mokiniai Ema ir Joris. Ketvirtokai šoko, dainavo, dėkojo savo pirmosioms mokytojoms už šilumą, už rūpestį, už meilę, už tai, kad padėjo pažinti save ir pasaulį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė

Šiais mokslo metais Šaltinio progimnazijos anglų k. mokytojos A. Abromavičienė, L. Ivoškienė, L. Vaigauskienė, J. Marcinkienė ir jų mokiniai sėkmingai įgyvendino 9 nacionalinius ir tarptautinius etwinning projektus.