Renginiai

Mokyklos garbė 2019

Kiekvieną pavasarį, kai sugrįžta  paukščiai ir atgyja gamta, gėlių žiedais pasipuošia laukai ir pievos, Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyksta šventė ,,Mokyklos garbė“. 

Mokytis - tai ne tik kasdien sėdėti prie knygų, tai procesas, tai pasaulio ir savęs pažinimas, tyrinėjimas, kūryba ir atradimai, mokymasis stebėti ir stebėtis, džiaugtis ir nuolat tobulėti. Šiais mokslo metais buvo pagerbti net 296 1-8 klasių mokiniai, daug dirbę ir siekę puikių rezultatų per mokslo metus, jų tėveliai. Į mokyklos Garbės knygą įrašytos buvusios bibliotekos darbuotojos Virgilijos Masaitienės ir progimnazijos kūno kultūros mokytojo eksperto Mindaugo Zybarto pavardės. Šventėje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja, specialistai, Šaltinio progimnazijos tarybos pirmininkas Evaldas Gudžiūnas.

Tris vakarus progimnazijoje šurmuliavo ne tik pirmūnai ir jų tėveliai, klasių vadovai ir mokytojai, bet ir meno kolektyvai: vokaliniai ansambliai, jaunių, mokytojų ir tėvų tautinių šokių kolektyvai, solistai, konkurso ,,Mokyklos talentai“ dalyviai. 

Virginija Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesnės naujienos


2019-ji paskelbti Žemaitijos ir vietovardžių metais. Kadangi Raseinių rajonas priklauso Pietų Žemaitijai, pasitarusios su Raseinių krašto istorijos muziejaus specialiste Lina Kantautiene balandžio 17 d. 7-8 kl. mokinius pakvietėme į viktoriną „Pietų Žemaitijos vietovardžiai“.

Krepšininkų pasirodymai 2019

 

Balandžio 17 d. vyko 2018-2019 m. m. Raseinių rajono mokyklų žaidynių  berniukų (gim. 2002 m. ir jaun.) krepšinio I turo varžybos. Jose puikiai pasirodė mūsų mokyklos krepšininkai, kurie atrankos metu įveikė visus varžovus ir iškovojo teisę atstovauti rajonui  tarpzoninėse varžybose. Komandoje naudingiausiai žaidė: Nojus Vaivada, Jokūbas Skamarakas, Augustinas Bražas, Tauras Karabinas ir kt. Linkime žaidėjams sėkmės kituose etapuose.
Kūno kultūros mokytojas R. Elzbergas

 

Balandžio 16 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko rajoninis anglų kalbos konkursas „Anglų kalbos karuselė“, kuriame dalyvavo 8 komandos iš 4 rajono mokyklų: Girkalnio pagrindinės mokyklos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Raseinių Šaltinio progimnazijos. Konkurso užduotys įsuko mokinius į tikrą karuselę.

II vietos diplomas iš rajoninio 5-6 klasių mokinių anglų kalbos konkurso ,,Anglų kalbos karuselė''

Balandžio 8 – ąją gausi organizatorių komanda kvietė visus pertraukų metu atsipalaiduoti, pajudėti, paragauti.

Balandžio 11 dieną Raseinių V. Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis bendrojo ugdymo mokyklų 7-9 klasių mokinių dorinio ugdymo protų mūšis, kurį organizavo Raseinių rajono švietimo centras bei Raseinių V. Petkaus pagrindinės mokyklos dorinio ugdymo mokytojos. Renginyje dalyvavo aštuonios komandos. Tokiame renginyje mūsų progimnazijos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo antrą kartą.

Padėka už dalyvavimą 7-9 klasių mokiniams dorinio ugdymo konkurse - protų mūšyje