Renginiai

Balandžio 2-oji Tarptautinė vaikiškos knygos diena

Šią dieną ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje daug dėmesio skiriama knygai, nes šiame informacijos gausos, skubos ir lėkimo amžiuje knygos padeda neskubėti. Atsivertęs knygą ir pasinėręs į ramią jos gelmę, imi tikėti, kad nebereikės it akis išdegus pulti prie abejotinos svarbos darbų. Knygoje viskas vyksta tyliai, tvarkingai ir iš eilės. Gal taip yra todėl, kad jos puslapiai sužymėti skaičiais ir ramiai, švelniai migdomai šnara lapai? Knygos pasaulis labai atviras, tikrovė jame draugiškai pasitinka išmonę ir fantaziją. Knygos padeda neskubėti, knygos moko pastebėti, knygos kviečia, netgi verčia pasėdėti.

Balandžio 2-ją mokyklos bibliotekininkė pakvietė PUG klasės bei pailgintos mokymosi dienos grupės mokinius neskubėti bei pasėdėti ir pasiklausyti mintinai skaitomos Justino Marcinkevičiaus eiliuotos pasakos „Grybų karas“. Vaikai susidomėję klausėsi, ir kol neišblėso įspūdžiai, PUG mokiniai ėmėsi grybų karą „perkelti‘ į piešinius.

 Tarptautinę vaikų knygos dieną palinkėjome vieni kitiems įdomių knygų.

Bibliotekininkė I. Matelienė

 

 

                                                                                                 
Ankstesnės naujienos


Kovo 27-28 dienomis  mūsų mokykloje vyko tradiciniai rusų kalbos dienų renginiai. Juose dalyvavo 6-8 klasių mokiniai, kurie mokosi rusų kalbos.
 

Kovo 29 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Raseinių rajono ugdymo įstaigų mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Vaikystės žodžiai“, kurį organizavo šios progimnazijos pagalbos mokiniui specialistės.

Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių. Raseinių Šaltinio progimnazija aktyviai prisijungė prie emocinės paramos tarnybos „Vaikų linija“ iniciatyvos – progimnazijoje vyko įvairios veiklos, skirtos patyčių prevencijai ir kitokiam žeminančiam elgesiui stabdyti. 

Su šiuo šūkiu kovo 22 dieną Šaltinio progimnazijos bendruomenė minėjo pasaulinę vandens dieną. 8c klasės mokinės Eva, Ema ir Rusnė, technologijos mokytoja metodininkė Rasa ir visuomenės sveikatos specialistė Audronė mokytojus, mokinius ir jų tėvelius vaišino vandeniu, paskanintu naminėmis aviečių, braškių ar agrastų uogų sultimis. 

Šių metų kovo 25 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai į mokyklą rinkosi linksmi ir atsipalaidavę, nes jų laukė ne pamokos, o integruota menų ir technologijų nepamokinė diena „Kurkime drauge“.