Renginiai

Konkursas ,,Chorų karai – dainuoju Lietuvai“

Kovo 6 d. Šaltinio progimnazijoje vyko konkursas ,,Chorų karai – dainuoju Lietuvai“, skirtas minint 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines. Šiame renginyje dalyvavo visi Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai. Skambėjo patriotinės dainos, kurias išradingai pristatė teatro būrelio vaikai (vadovė I. Garšvienė).
 
Mokiniai varžėsi dviejų grupių kategorijose. Nugalėtojams progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė įteikė diplomus. 5-6 mokinių grupėje I vietą laimėjo 5a klasė, kuriai padėjo ruoštis ir tėveliai, Liepos Juškaitės sesuo Karolina, buvusi mūsų mokyklos abiturientė, II vietą iškovojo 6c klasė, III vietą - 5c klasės mokiniai. 7-8 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo 8a klasė, 8c klasė – II vietą ir 7b pelnė III vietą. Kitoms klasėms, dalyvavusioms konkurse, progimnazijos direktorė įteikė padėkas. Džiugu, kad klasių vadovai ne tik padėjo pasiruošti konkursui, bet ir patys dainavo kartu. 

Po apdovanojimų visi dalyviai padainavo finalinę dainą - Gyčio Paškevičiaus ,,Mano kraštas“.

Ričardas Krivickas, muzikos mokytojas

 
Ankstesnės naujienos


Kartu su pirmu oro įkvėpimu ir su pirmu motinos pieno lašu gavau gimtą kalbą. Kalbą, kuri yra viena seniausių kalbų pasaulyje. Ir ne tik aš ją gavau, bet ir tu, ir jūs… Tai turtas, kurio neįmanoma išmatuoti jokiais pinigais, jokiais deimantais“. (Angelė Jurevičienė)

Lietuvos valstybės atkūrimo 101 – ąsias metines Šaltinio progimnazijos bendruomenė paminėjo organizuodama įvairias veiklas. Vasario 15 dieną vyko pilietinės akcijos ,,Trispalvė gimtajam miestui“, ,,Trijų spalvų istorija“, kurias organizavo klasių vadovai, minėjimas-koncertas ,,Aš, tu ir Lietuva“.

Lietuvių liaudies patarlė sako: ,,Viščiukus skaičiuojame rudenį“. Kiekvienų metų spalio mėnesį prasideda metų knygos rinkimai. Metų knygą renka ir mūsų progimnazijos mokiniai.

Vasario 7 d. keturi Raseinių Šaltinio progimnazijos 7-8 klasių mokiniai išbandė viešojo kalbėjimo gebėjimus respublikiniame anglų kalbos oratorių konkurse „Ateities Europa ir mano vaidmuo joje“, kuris įvyko Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje. Konkurse kalbas sakė apie 40 oratorių iš 18 Lietuvos mokyklų. 

Sausio 30 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo įstaigų pradinių (3-4) klasių mokinių intelektualus komandinis žaidimas-konkursas „Mes – lyderiai“.