Renginiai

Garsinis skaitymas PUG mokiniams „Baubai knygų lentynoje“

Kovo 14 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje lankėsi Raseinių Marcelijaus Martinaičio vaikų literatūros skyriaus darbuotojos, pakviestos progimnazijos bibliotekininkės Idos Matelienės. Susitikimo pradžioje viešnios pasiteiravo, ar mūsų priešmokyklinukai jau moka skaityti, ar patinka klausytis pasakų ir svarbiausia - ar jie drąsūs, nes bibliotekos darbuotojos norėjo supažindinti vaikus su baubais, kurie gyvena knygų lentynose. O tokius dalykus galima pasakoti tik labai drąsiems klausytojams! Išsiaiškinusios, kad visi PUG mokiniai labai drąsūs, viešnios skaitė pasakas, vaidino, rodė įvairias lėles - baubus, į svečius pakvietė net tikrą, gyvą, linksmą miegančiąją gražuolę.

Viešnagės metu sutarėme, kad kitas susitikimas vyks Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje. Taip priešmokyklinukai mažais žingsneliais keliaus į knygų pasaulį.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ilona Zybartė
Ankstesnės naujienos


Kovo 7 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko turininga edukacinė veikla, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Edukacinėje programoje  „Senovės baltų gyvensena“ dalyvavo 3 – 4 klasių mokiniai, o ją vedė VšĮ „Vikingų kaimo“ darbuotojai Judita ir Mindaugas Korsakai, pristatantys savo įstaigą kaip „patyrimų muziejų po atviru dangumi“. Mokyklos bibliotekininkės kvietimu renginyje dalyvavo 3b klasės mokiniai ir mokytoja.     

Kovo 6 d. Šaltinio progimnazijoje vyko konkursas ,,Chorų karai – dainuoju Lietuvai“, skirtas minint 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines. Šiame renginyje dalyvavo visi Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai. Skambėjo patriotinės dainos, kurias išradingai pristatė teatro būrelio vaikai (vadovė I. Garšvienė).

Kartu su pirmu oro įkvėpimu ir su pirmu motinos pieno lašu gavau gimtą kalbą. Kalbą, kuri yra viena seniausių kalbų pasaulyje. Ir ne tik aš ją gavau, bet ir tu, ir jūs… Tai turtas, kurio neįmanoma išmatuoti jokiais pinigais, jokiais deimantais“. (Angelė Jurevičienė)

Lietuvos valstybės atkūrimo 101 – ąsias metines Šaltinio progimnazijos bendruomenė paminėjo organizuodama įvairias veiklas. Vasario 15 dieną vyko pilietinės akcijos ,,Trispalvė gimtajam miestui“, ,,Trijų spalvų istorija“, kurias organizavo klasių vadovai, minėjimas-koncertas ,,Aš, tu ir Lietuva“.

Lietuvių liaudies patarlė sako: ,,Viščiukus skaičiuojame rudenį“. Kiekvienų metų spalio mėnesį prasideda metų knygos rinkimai. Metų knygą renka ir mūsų progimnazijos mokiniai.