Renginiai

Renkame 2018 metų vaikų knygą

Lietuvių liaudies patarlė sako: ,,Viščiukus skaičiuojame rudenį“. Kiekvienų metų spalio mėnesį prasideda metų knygos rinkimai. Metų knygą renka ir mūsų progimnazijos mokiniai.

Eilę metų, bendradarbiaudami su Raseinių miesto Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos vaikų skyriumi, dalyvaujame metų knygos rinkimuose. Knygų pristatymas vyksta aktų salėje, kad visi pradinukai susipažintų su penkiomis geriausiomis knygomis ir už jas balsuotų. Dėkojame viešosios bibliotekos vaikų skyriui, kuris suteikia galimybę vaikams perskaityti pačias naujausias, dar spaustuvės dažais kvepiančias knygas. Taip skatiname vaikų domėjimąsi knyga, norą skaityti, plėsti savo akiratį. Perskaičius knygas, darbas verda kūrybinėse dirbtuvėse. Vaikai piešia iliustracijas labiausiai patikusiai knygai, gamina draugiškojo dramblio vokus, kuriuos gali padovanoti savo draugui. Po to progimnazijos išmaniojoje 3 D klasėje vyksta balsavimas. Visi nekantraudami laukiame balsavimo rezultatų, kurie pasirodys jau Knygų mugėje.

Pradinių klasių mokytojos J.Marcinkienė ir V.BarakauskienėAnkstesnės naujienos


Vasario 7 d. keturi Raseinių Šaltinio progimnazijos 7-8 klasių mokiniai išbandė viešojo kalbėjimo gebėjimus respublikiniame anglų kalbos oratorių konkurse „Ateities Europa ir mano vaidmuo joje“, kuris įvyko Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje. Konkurse kalbas sakė apie 40 oratorių iš 18 Lietuvos mokyklų. 

Sausio 30 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo įstaigų pradinių (3-4) klasių mokinių intelektualus komandinis žaidimas-konkursas „Mes – lyderiai“.

Sausis – ir vėl mūsų mokykloje meninio skaitymo konkursas! Šiemet jame dalyvavo gausus būrys jaunųjų skaitovų: Ignas Barakauskas, 5a, Justė Radzevičiūtė, 5a, Gerda Juškytė, 5b, Viltė Žakaitytė, 5b, Emilija Staniulytė, 5b, Aidra Miniotaitė, 5c, Smiltė Mauragytė, 6a, Gerda Juškytė, 6b.

Sausio 18-19 dienomis 7-8 klasių šaulių būrelio nariai dalyvavo naktiniame pėsčiųjų žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais“, skirto Lietuvos Šaulių sąjungos 100-mečiui paminėti. Šauliai žygiavo maršrutu Kretinga – Klaipėda.

Kai metų ratas apsisuka, norime apmąstyti praėjusius metus ir padėkoti visiems už nuoširdumą, bendrystę, už aktyvų dalyvavimą Šaltinio progimnazijos gyvenime ir savo darbais prisidedant prie bendruomenės vertybių ir tradicijų puoselėjimo. Tam ir buvo skirtas Padėkos vakaras.