Renginiai

Lietuvos valstybės atkūrimo šventė ,,Aš, tu ir Lietuva“

Lietuvos valstybės atkūrimo 101 – ąsias metines Šaltinio progimnazijos bendruomenė paminėjo organizuodama įvairias veiklas. Vasario 15 dieną vyko pilietinės akcijos ,,Trispalvė gimtajam miestui“, ,,Trijų spalvų istorija“, kurias organizavo klasių vadovai, minėjimas-koncertas ,,Aš, tu ir Lietuva“.

Giedant ,,Tautišką giesmę“ iškilmingai buvo įneštos Lietuvos, šaulių sąjungos, progimnazijos vėliavos. Su švente sveikino direktorė Vaiva Zubrickienė, istorijos mokytojas Jonas Janušas, demonstruodamas įdomią istorinę medžiagą, priminė svarbiausias Lietuvai datas ir asmenybes, prikėlusias mūsų valstybę naujam gyvenimui. Šventės meninėje programoje skambėjo dainos, gražūs žodžiai Lietuvai. Šoko Meno mokyklos kolektyvas ,,Nuotaikėlė“ (vadovė Aušra Jukilaitienė), progimnazijos jaunių tautinių šokių kolektyvas (vadovė Milda Uniežienė). 

Didžiuojamės savo tėvyne Lietuva ir jos istorija.

Virginija Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Ankstesnės naujienos


Lietuvių liaudies patarlė sako: ,,Viščiukus skaičiuojame rudenį“. Kiekvienų metų spalio mėnesį prasideda metų knygos rinkimai. Metų knygą renka ir mūsų progimnazijos mokiniai.

Vasario 7 d. keturi Raseinių Šaltinio progimnazijos 7-8 klasių mokiniai išbandė viešojo kalbėjimo gebėjimus respublikiniame anglų kalbos oratorių konkurse „Ateities Europa ir mano vaidmuo joje“, kuris įvyko Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje. Konkurse kalbas sakė apie 40 oratorių iš 18 Lietuvos mokyklų. 

Sausio 30 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo įstaigų pradinių (3-4) klasių mokinių intelektualus komandinis žaidimas-konkursas „Mes – lyderiai“.

Sausis – ir vėl mūsų mokykloje meninio skaitymo konkursas! Šiemet jame dalyvavo gausus būrys jaunųjų skaitovų: Ignas Barakauskas, 5a, Justė Radzevičiūtė, 5a, Gerda Juškytė, 5b, Viltė Žakaitytė, 5b, Emilija Staniulytė, 5b, Aidra Miniotaitė, 5c, Smiltė Mauragytė, 6a, Gerda Juškytė, 6b.

Sausio 18-19 dienomis 7-8 klasių šaulių būrelio nariai dalyvavo naktiniame pėsčiųjų žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais“, skirto Lietuvos Šaulių sąjungos 100-mečiui paminėti. Šauliai žygiavo maršrutu Kretinga – Klaipėda.