Renginiai

Intelektualus komandinis žaidimas ,,Mes - lyderiai'' 2019

Sausio 30 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo įstaigų pradinių (3-4) klasių mokinių intelektualus komandinis žaidimas-konkursas „Mes – lyderiai“.

Susirinko net 13 komandų iš įvairių Tauragės, Radviliškio, Kėdainių ir mūsų rajono bendrojo ugdymo įstaigų. Komandos išradingai prisistatė ir išbandė jėgas Lietuvos istorijos, gamtos, etnokultūros, Lietuvos įžymių žmonių, Lietuvos vaizdų ir bendrųjų klausimų srityse.

Konkurso metu visus lydėjo puiki nuotaika, o įdomūs ir išradingi klausimai – atsakymai įnešė gaivaus oro pliūpsnį.
 
Šiemet sėkmė ir gausiausias taškų kraitis lydėjo Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos komandą „Užsiūta kišenė“, antrieji liko išradingieji „Spragėsiai“ iš Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio, trečiąja vieta džiaugėsi mūsų mokyklos jungtinė ketvirtokų komanda „Šaltiniečiai“.
 
Raseinių ŠPT, UAB „DERO“, IĮ „Viskas Jūsų šventei“, Raseinių Šaltinio progimnazija pasirūpino, kad visi konkurso dalyviai jaustųsi nugalėtojais. Nuoširdžiai dėkojame už paramą!

Raseinių Šaltinio progimnazijos mokytojai: Liuba Vaigauskienė, Žydrūnas Kapočius, Raimonda Latvienė

 
Ankstesnės naujienos


Sausis – ir vėl mūsų mokykloje meninio skaitymo konkursas! Šiemet jame dalyvavo gausus būrys jaunųjų skaitovų: Ignas Barakauskas, 5a, Justė Radzevičiūtė, 5a, Gerda Juškytė, 5b, Viltė Žakaitytė, 5b, Emilija Staniulytė, 5b, Aidra Miniotaitė, 5c, Smiltė Mauragytė, 6a, Gerda Juškytė, 6b.

Sausio 18-19 dienomis 7-8 klasių šaulių būrelio nariai dalyvavo naktiniame pėsčiųjų žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais“, skirto Lietuvos Šaulių sąjungos 100-mečiui paminėti. Šauliai žygiavo maršrutu Kretinga – Klaipėda.

Kai metų ratas apsisuka, norime apmąstyti praėjusius metus ir padėkoti visiems už nuoširdumą, bendrystę, už aktyvų dalyvavimą Šaltinio progimnazijos gyvenime ir savo darbais prisidedant prie bendruomenės vertybių ir tradicijų puoselėjimo. Tam ir buvo skirtas Padėkos vakaras.

Sausio 12 d. mokyklos šaulių būrelio nariai dalyvavo XXVIII tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime „ Gyvybės ir mirties keliu“ Vilniuje. Tai buvo puiki galimybė būrelio nariams savo bėgimu pagerbti 1991 metais žuvusiuosius už Lietuvos Laisvę. 

Sausio 6 d. mokyklos šaulių būrelio nariai dalyvavo organizuotame Lietuvos Šaulių Sąjungos pėsčiųjų žygyje „Partizanų Lietuva“. Šauliai žygiavo maršrutu  Viduklė - Šienlaukis.