Renginiai

Kultūros, meno, literatūros ir kūrybos diena Šaltinyje

Birželio 13-os rytą 5-8 klasių mokiniai skubėjo į Maironio parką – prasidėjo tradicinė kultūros, meno, literatūros ir kūrybos diena. Be abejo, laukė įdomūs užsiėmimai! Kiekviena klasė gavo voką su veiklos nuorodomis. Įvairiose parko vietose išsidėstė stotelės: Visi kartu, Teatro improvizacijos, ,,Mini monstriukų parkas“, Popieriaus magija, Dainuoju Lietuvai, Dėlionė, Susipažinkime šokiu! Emocijų žaisliukai, Papuoškime Lietuvos medį, Kūrybiniai skaitymai (tik penktokams!) ... Jose laukė mokytojai – būrelių vadovai (su pagalbininkais ir be jų), pasiruošę sudominti savo veiklomis, pomėgiais, paruošę įvairiausių užduočių.

Aplankę jiems skirtas stoteles, mokiniai rinkosi vietą refleksijai: dalijosi įspūdžiais, užkandžiavo, pasakojo ką veikė, ko išmoko... Pasidžiaugę įdomiai praleistu laiku parko erdvėse, geros nuotaikos išsiskirstė laukti ... ATOSTOGŲ!

Mokytoja Regina Jankauskienė
Ankstesnės naujienos


Birželio 9 d. Šaltinio progimnazijos geriausieji ir aktyviausieji 1-8 klasių skaitytojai vyko į vaikų ir jaunimo literatūros festivalį ,,Nuotykiai tęsiasi!“. Festivalis vyko Anykščių Dainuvos slėnyje. Anot festivalio organizatoriaus Justino Vancevičiaus, festivalio tikslas – skatinti skaityti. 

Mokslo metams baigiantis, per paskutinįjį mokinių tarybos susirinkimą, buvo prisiminta ir aptarta visa 2017-2018 mokslo metų mokinių tarybos veikla.

Saulėtą birželio 8-ąją mes, Raseinių Šaltinio progimnazijos mokiniai, dalyvaujantys gabių mokinių ugdymo programoje, vykome į Vilnių.

Gegužės 28 dieną progimnazijos muziejuje vyko geriausių 1-4 kl. skaitytojų pagerbimas. Progimnazijos direktorė ir bibliotekininkė geriausiems skaitytojams įteikė padėkas, knygas, saldžias staigmenas, o mokinių tarybos koordinatorė Vilma Gricienė pakvietė mažuosius skaitytojus birželio 9 dieną vykti į vaikų literatūros festivalį ,,Nuotykiai tęsiasi“!, kuris bus  Anykščiuose, Dainuvos slėnyje. 
 

Taip pavadintas projektas ankstų penktadienio rytą atkeliavo į mūsų mokyklą. Jo sumanytoja ir vykdytoja Irena Perminienė savo susitikimą su Šaltinio progimnazijos 5c ir 6b klasių mokiniais apibūdino šiais žodžiais: ,,Šiandien Birželio 1-oji – Vaikų gynimo diena. Tegul mūsų susitikimas suteikia džiaugsmo visiems norintiems sportuoti vaikams. Visiems vaikams padėkime būti lygiems“.