Renginiai

Būkime saugūs vasarą!

Vasaros atostogos jau visai čia pat, mokslo metai baigiasi. Artėja visų pats mėgstamiausias metų laikas – vasara. ,,Tikra vasara yra tuomet, kai tingėjimas yra gerbiamas“ – teigė amerikiečių filosofas Samas Keenas. Tad per vasaros atostogas bus galima daugiau patingėti, ilgiau pamiegoti, paskaityti knygą, pasisvečiuoti pas senelius, mėgautis saulės voniomis, maudynėmis. Labai svarbu prisiminti, kad maudytis ir lepintis saule reikia ypač atsargiai, todėl mokinių tarybos atstovės 7b klasės mokinės Ema Karabinaitė, Rugilė Marcinkutė ir 8a klasės mokinės Meda Bertašiutė, Martyna Malinauskaitė gegužės 15 ir 17 d. 1-8 klasių mokiniams informaciniais pranešimais ,,Būkime saugūs vasarą“ priminė, kaip reikia saugotis nuo tiesioginių saulės spindulių, kaip saugiai maudytis, kokie pavojai tyko maudantis, ką daryti, jei pradedi skęsti, kaip elgtis, jei esi vienas namuose. Mokinių tarybos nariai visiems linki labai saugių, smagių, įsimintinų, tingių, bet kartu ir turiningų vasaros atostogų!

Mokytoja Vilma Gricienė 
Ankstesnės naujienos


Padėka už dalyvavimą 5-8 klasių mokinių žmogaus saugos konkurse

Padėka Raseinių Šaltinio progimnazijos komandai už dalyvavimą bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių ,,Žmogaus saugos'' konkurse

Mokytojas M. Zybartas

I vietos diplomas iš respublikinio konkurso - festivalio ,,Iš praeities į ateitį''

I vietos diplomas iš respublikinio drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurso - festivalio ,,Iš praeities į ateitį''

Mokytojos: I. Garšvienė ir R. Turskienė

Gegužės 10-tą Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuota rajoninė moksleivių konferencija „Kuriame sveikesnę mokyklą: patirtis, iššūkiai ir perspektyvos“. 

III vietos diplomas iš tarpzoninių keturkovės varžybų

III vietos diplomas iš tarpzoninių lengvosios atletikos (mergaičių gr. gim. 2004 m. ir jaun.) keturkovės varžybų 

Mokytojas M. Zybartas

Gegužės 14 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko rajoninis bendrojo ugdymo mokyklų 7-9 klasių mokinių dorinio ugdymo protų mūšis, kurį organizavo Raseinių rajono švietimo centras bei Jono Žemaičio gimnazijos dorinio ugdymo mokytojai. Renginyje dalyvavo šešios komandos. Tokiame renginyje mūsų progimnazijos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo pirmą kartą. 

II vietos diplomas