Renginiai

Akcija ,,Sugrąžinkime mokyklai šinšilą“

Visi, kurie lankotės biologijos kabinete, pastebėjote, kad nuo balandžio mėnesio ten tylu ir ramu, šinšilų narvelis tuščias, niekas jame nebegyvena. Šinšilos mūsų mokykloje gyveno dešimt metų. Vienas šinšilų šeimas keitė kitos. Pirmosios dvi šinšilos buvo padovanotos. Jos gyveno apie trejus metus. Kai vieno iš šinšilų šeimos nario neliko, buvo nupirkta kita patelė. Kasmet sulaukdavome jauniklių. Taip linksmai gyvenome trejus metus. Po kiek laiko nudvėsė patinas, jo vietą užėmė šinšila Šilius. Ši šeimyna mus džiugino jaunikliais. Deja, Šiliuko irgi neliko. Liko tik mama su vaikais – Spurga ir Nagliu. Kai praėjusią vasarą liko vienas Nagliukas, jis labai liūdėjo ir šį pavasarį mus paliko. Tai buvo paskutinis šinšilų šeimynos narys. Šie gyvūnai labai mėgsta draugystę, o likę vieni labai liūdi. Šinšilų istorijos mokykloje baigėsi.

Mokinių tarybos nariai nori, kad biologijos kabinete, šinšilų narvelyje, vėl apsigyventų šinšilų šeimyna. Visos mokyklos bendruomenės narius kviečiame finansiškai prisidėti prie akcijos ,,Sugrąžinkime mokyklai šinšilą“. Akcijos taupyklė yra bibliotekoje. Kviečiame dalyvauti akcijoje ir tikimės, kad rugsėjo mėnesį vėl visi galėsime džiaugtis nauja šinšilų šeimyna, jos vaikučiais ir naujomis šinšilų šeimos gyvenimo istorijomis. Akcija vyks iki birželio 15 d. 

Mokytojai Vilma Gricienė ir Linas Tranas
Ankstesnės naujienos


Vasaros atostogos jau visai čia pat, mokslo metai baigiasi. Artėja visų pats mėgstamiausias metų laikas – vasara. ,,Tikra vasara yra tuomet, kai tingėjimas yra gerbiamas“ – teigė amerikiečių filosofas Samas Keenas. 

Padėka už dalyvavimą 5-8 klasių mokinių žmogaus saugos konkurse

Padėka Raseinių Šaltinio progimnazijos komandai už dalyvavimą bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių ,,Žmogaus saugos'' konkurse

Mokytojas M. Zybartas

I vietos diplomas iš respublikinio konkurso - festivalio ,,Iš praeities į ateitį''

I vietos diplomas iš respublikinio drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurso - festivalio ,,Iš praeities į ateitį''

Mokytojos: I. Garšvienė ir R. Turskienė

Gegužės 10-tą Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuota rajoninė moksleivių konferencija „Kuriame sveikesnę mokyklą: patirtis, iššūkiai ir perspektyvos“. 

III vietos diplomas iš tarpzoninių keturkovės varžybų

III vietos diplomas iš tarpzoninių lengvosios atletikos (mergaičių gr. gim. 2004 m. ir jaun.) keturkovės varžybų 

Mokytojas M. Zybartas