Renginiai

Kultūros, meno ir kūrybos diena Raseinių Maironio parke (kūrybinės dirbtuvės)
Ankstesnės naujienos


Penkerių metų jubiliejinę futbolo šventę pradėjo Raseinių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovaujamas mokytojų Alfonso Ruko, Vaido Dabžanskio ir Edmundo Galdiko. Šoko merginų kolektyvas (vadovė Aušra Jukilaitienė).

III vietos diplomas mokyklos komandai, dalyvavusiai futbolo turnyre, skirtame Raseinių Šaltinio progimnazijos sporto klubo ,,Šaltinėlis'' taurei laimėti

Gegužės 9-12 dienomis mokykloje vyko tradicinė Gimtosios kalbos savaitė. Antro aukšto fojė pasipuošė mokinių kūrybinių darbų paroda „Žodžio spalvos“, vykusio mokinių dailyraščio konkurso darbais (nugalėtojos: G. Lapkauskaitė -6c, B. Pilytė-5c, B. Macijauskaitė-6a ). Į skaityklą rašyti tradicinio „Šaltinio diktanto“ rinkosi mokytojos ir mokinių mamos. 

Pirmokų sėkmingas mokymasis mokykloje labai dažnai priklauso nuo to, kaip praėjo parengiamasis laikotarpis. Todėl mūsų mokyklos priešmokyklinukai „matuotis“ pirmoko kuprinę pradėjo gegužės 9-13 dienomis skelbdami akciją „Matuojuosi pirmoko kuprinę“. 

Gegužės 7 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos dizaino ir teatro būrelių 7 klasių gabūs mokiniai dalyvavo respublikiniame drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurse-festivalyje ,,Kūrėjų oazė“, kuris vyko Tauragėje. Šiame renginyje mūsų mokyklos mokiniai pristatė drabužių kolekciją ,,Emocija“. 

I vietos diplomas iš respublikinio drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurso - festivalio ,,Kūrėjų oazė''

Jau ketvirtus metus mūsų progimnazijoje organizuojamas 6-7 klasių mokiniams užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas. Gegužės 11 dienos rytą skaitykloje susirinko 13 skaitovų. Mokiniai deklamavo pasirinktus eilėraščius anglų ir rusų kalbomis. Buvo vertinamas kalbos taisyklingumas, meninio skaitymo įtaigumas, sklandumas.