Renginiai

Birželio 14 – oji - Gedulo ir Vilties diena

Raseinių Šaltinio progimnazijos bendruomenė įsitraukė į pilietinę iniciatyvą ,,Vilties angelas“, skirtą paminėti Gedulo ir Vilties dieną. Progimnazijos mokiniai kūrė angelus, simbolizuojančius žmonių turėtą viltį ir stiprų tikėjimą nepalūžti ir išgyventi. Jau birželio 2 dieną 6 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje apie trėmimus ir deportacijas. Raseinių krašto istorijos muziejaus darbuotoja Loreta Kordušienė papasakojo ir atskleidė raseiniškių, nukentėjusių nuo sovietinės okupacijos ir  ištremtų, išsiųstų į lagerius, skausmingas istorijas. Vaikams buvo įdomu pamatyti daiktus, kuriuos vežėsi tremtiniai, sužinoti, kaip jie padėjo išgyventi rūsčiomis sąlygomis. Ne vienas šeštokas žinojo ir savo prosenelių asmeninę istoriją apie tremtį.

Šiandien progimnazijos mokytojai mokinių pagamintais pilietinės iniciatyvos simboliais – vilties angelais - papuošė veją prie koplyčios Laisvės kovų dalyviams.

 
Ankstesnės naujienos


Birželio 3 dieną Kauno nacionalinėje futbolo akademijoje vyko Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės „Golas 2016!“. Kauno apskrityje dalyvavo septynių savivaldybių 5-6 klasių mokinių futbolo komandos. Mūsų mokyklos komanda iškovojo garbingą trečiąją vietą. 

III vietos diplomas

Birželio 4 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos 2a klasės bendruomenė vyko į smagią iškylą prie Gilio ežero Tytuvėnuose. 2a klasės mokytojas Žydrūnas Kapočius įsiliejo į vaikų ir tėvelių gretas. Net pamiršau, kad dalyvauju brolio klasės bendruomenės iškyloje ir mėgaujuosi būdamas puikioje kompanijoje.

Raseinių Šaltinio progimnazija inicijavo mokslo metų užbaigimo renginį Maironio parke. Buvo organizuojamos aktyvios kūrybinės dirbtuvės mokiniams ir miesto bendruomenei. Renginio organizatoriai pakvietė smagiai ir kūrybingai praleisti laiką ir kartu su mokiniais įsitraukti į įvairias veiklas: kurti, šokti, dainuoti, sportuoti, tiesiog pasidžiaugti vienas kito gebėjimais ir bendravimu. Šaltinio progimnazija, įsitraukusi į projektą ,,Aš už Lietuvą!“ tokiu būdu padovanojo Lietuvai gerą darbą.

Penkerių metų jubiliejinę futbolo šventę pradėjo Raseinių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras, vadovaujamas mokytojų Alfonso Ruko, Vaido Dabžanskio ir Edmundo Galdiko. Šoko merginų kolektyvas (vadovė Aušra Jukilaitienė).

III vietos diplomas mokyklos komandai, dalyvavusiai futbolo turnyre, skirtame Raseinių Šaltinio progimnazijos sporto klubo ,,Šaltinėlis'' taurei laimėti

Gegužės 9-12 dienomis mokykloje vyko tradicinė Gimtosios kalbos savaitė. Antro aukšto fojė pasipuošė mokinių kūrybinių darbų paroda „Žodžio spalvos“, vykusio mokinių dailyraščio konkurso darbais (nugalėtojos: G. Lapkauskaitė -6c, B. Pilytė-5c, B. Macijauskaitė-6a ). Į skaityklą rašyti tradicinio „Šaltinio diktanto“ rinkosi mokytojos ir mokinių mamos.