Renginiai

Tradicinis rajoninis anglų kalbos konkursas „Don‘t Worry, Be Happy“

2015 m. Spalio 21 d. Šaltinio progimnazijoje vyko rajoninis 7-8 klasių anglų kalbos konkursas „Don‘t Worry, Be Happy“. Tai jau tradicija tapęs renginys, kurį ketvirtus metus organizuoja anglų kalbos mokytojos. Konkurse dalyvavo 6 komandos: 3 komandos iš Raseinių Šaltinio progimnazijos (7a klasė, mokytojos Lijana Ivoškienė ir Albina Abromavičienė, 7c klasė, mokytojos Albina Abromavičienė ir Aneta Gagilaitė ir 8c klasė, mokytojos Akvilė Daujotaitė ir Lijana Ivoškienė,) ir 3 komandos iš Raseinių rajono mokyklų (Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, mokytojas Tomas Gužauskas, Šiluvos gimnazijos, mokytoja Angelė Galinaitienė ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, mokytoja Aušra Šulinskienė). Konkurso tema – mada ir stilius.
 
Renginio metu mokiniai dalyvavo 5 užduotyse. Užduočių vertinimui buvo sudaryta komisija iš 5 narių. Komisiją sudarė mokytojos ruošusios komandas konkursui, o komisijai vadovavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Vizbarienė. Visi dalyviai turėjo galimybę parodyti savo kūrybiškumą bei šnekamosios anglų kalbos gebėjimus pristatydami namų darbą, kuriame dalyviai stengėsi kuo įdomiau perteikti konkurso temą, vaidino mados žinovus, dizainerius, modelius ir pan. Kitos užduoties metu komandos turėjo surasti vietas žemėlapyje pagal vedėjų skaitomą tekstą. Komandų kapitonams teko nemažas iššūkis suvaidinti žodžius savo komandos nariams. Reklamos kūrimo užduotyje, dalyviai turėjo pasitelkti vaizduotę, kūrybinius gebėjimus ir turimas žinias, kad pagal duotas užuominas suvaidintų produkto reklamą. Kitų užduočių metu dalyviai atliko teksto suvokimo bei gramatines užduotis. Konkurso metu buvo akcentuojamas darbas komandoje ir bendradarbiavimas, nes tik dirbdami visi kartu galime pasiekti geresnių rezultatų, pasimokyti vieni iš kitų, įgyti vertingos patirties. 

Konkurso pabaigoje, kol komisija skaičiavo komandų surinktus taškus, mokiniai, kartu su anglų kalbos mokytojomis Aneta Gagilaite ir Albina Abromavičiene žaidė kūrybiškumą skatinančius ir anglų kalbą lavinančius žaidimus. Po žaidimų komisijos nariai įteikė padėkas visų komandų kapitonams už dalyvavimą konkurse. Raseinių Švietimo centro diplomais buvo apdovanotos komandos, konkurse užėmusios 1-3 vietas. Trečiąją vietą užėmė svečiai iš Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, mokytoja Aušra Šulinskienė antrą vietą – mūsų mokyklos 7c klasė (mokytojos A. Abromavičienė ir A. Gagilaitė) ir pirmąją vietą užėmė taip pat mūsų mokyklos mokiniai – 7a klasė (mokytojos A. Abromavičienė ir L. Ivoškienė). Sveikiname nugalėtojus ir iki susitikimo kitais metais! 

Anglų kalbos mokytojos   

 
Ankstesnės naujienos


Praeitais mokslo metais Lietuvos mokyklose vykęs pirmasis Solidarumo bėgimas sulaukė didžiulės sėkmės: daugiau kaip 45000 moksleivių bei 3500 mokytojų iš 280 mokyklų susivienijo dėl bendro tikslo - padėti vaikams. Lietuvos vaikai, lankantys vaikų dienos centrus, bei Zambijos, Mikutos kaimo mokyklinukai gavo jiems taip reikalingas mokymosi priemones.

Jau nuo pačio ryto progimnazijoje šurmuliavo mokiniai su gėlėmis, tvyrojo džiugi ir pakili nuotaika - mokiniai sveikino savo mokytojus. Po keturių pamokų dainininkai, šokėjai, dizaineriai, skaitovai, mokinių tarybos nariai, pirmokai ir ketvirtokai pakvietė mokytojus į aktų salę, kur vyko šventė ,,Mano Mokytojau!“

Raseinių Šaltinio progimnazijos 6 A klasės mokiniai, jų auklėtoja Kristina Vileišienė, bei tėveliai saulėtą rytą rinkosi prie mokyklos į tradicinį rugsėjo pirmo šeštadienio susitikimą. Klasės tėvų komitetas šį kartą pasiūlė ne vien tik pramogauti. „Norėtume, kad mūsų vaikai plačiau žvelgtų į pasaulį ir mokintųsi dalintis“ – greičiausiai taip galėtume išsakyti pagrindinę susitikimo mintį, kurią papildo pasirinktas simbolinis paukštelis: toks sočiai pavalgęs, tačiau dar tik auginantis sparnelius.

Kasmet vis daugiau bendraminčių susirenka į Judėjimo savaitės renginius, tad ir mes tęsėme šią tradiciją.

Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija devintą kartą organizavo tradicine tapusią visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją - Konstitucijos egzaminą 2015 Egzamino globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o partneriai – DELFI ir LRT.