Renginiai

II - asis Solidarumo bėgimas

Praeitais mokslo metais Lietuvos mokyklose vykęs pirmasis Solidarumo bėgimas sulaukė didžiulės sėkmės: daugiau kaip 45000 moksleivių bei 3500 mokytojų iš 280 mokyklų susivienijo dėl bendro tikslo - padėti vaikams. Lietuvos vaikai, lankantys vaikų dienos centrus, bei Zambijos, Mikutos kaimo mokyklinukai gavo jiems taip reikalingas mokymosi priemones.

Šiais metais visuomeninė organizacija „Gelbėkim vaikus“ taip pat pakvietė Lietuvos mokyklas dalyvauti II-ajame Solidarumo bėgime ir padėti labiausiai pažeidžiamiems vaikams. Todėl spalio 6 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos PU vaikai ir pradinių klasių mokiniai rinkosi mokyklos stadione, kad parodytų savo vienybę, solidarumą ir neabejingumą. Bėgime dalyvavo 265 mokiniai ir 14 mokytojų. Buvo surinkta 435,30 Eur. Juos skyrėme vaikų dienos centrams Lietuvoje, Raseinių Šaltinio mokyklos pailgintos dienos grupei bei Mikutos kaimo mokyklai Zambijoje.

Džiugu, kad nelikome abejingi ir šiemet. Skatinome vaikučius bėgti Solidarumo bėgime ir prisidėti prie šviesesnės pasaulio vaikų ateities! Kuo mūsų daugiau- tuo daugiau galime padėti.

Akcijos organizatoriai mokytojai: R. Latvienė, M. Zybartas ir I. Zybartė
Ankstesnės naujienos


Jau nuo pačio ryto progimnazijoje šurmuliavo mokiniai su gėlėmis, tvyrojo džiugi ir pakili nuotaika - mokiniai sveikino savo mokytojus. Po keturių pamokų dainininkai, šokėjai, dizaineriai, skaitovai, mokinių tarybos nariai, pirmokai ir ketvirtokai pakvietė mokytojus į aktų salę, kur vyko šventė ,,Mano Mokytojau!“

Raseinių Šaltinio progimnazijos 6 A klasės mokiniai, jų auklėtoja Kristina Vileišienė, bei tėveliai saulėtą rytą rinkosi prie mokyklos į tradicinį rugsėjo pirmo šeštadienio susitikimą. Klasės tėvų komitetas šį kartą pasiūlė ne vien tik pramogauti. „Norėtume, kad mūsų vaikai plačiau žvelgtų į pasaulį ir mokintųsi dalintis“ – greičiausiai taip galėtume išsakyti pagrindinę susitikimo mintį, kurią papildo pasirinktas simbolinis paukštelis: toks sočiai pavalgęs, tačiau dar tik auginantis sparnelius.

Kasmet vis daugiau bendraminčių susirenka į Judėjimo savaitės renginius, tad ir mes tęsėme šią tradiciją.

Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija devintą kartą organizavo tradicine tapusią visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją - Konstitucijos egzaminą 2015 Egzamino globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o partneriai – DELFI ir LRT.

Rugsėjo 21 – ąją, Pasaulinę medžių sodinimo ir Tarptautinę taikos dieną, mūsų mokykla paminėjo pilietiškai- mokyklos vidiniame kiemelyje buvo pasodintas šermukšnis. Sodinti šermukšnį buvo pasirinkta neatsitiktinai, nes mūsų mokykla šiemet apdovanota pereinamuoju prizu - šermukšnio šakele už pilietiškumo udgymą.