Renginiai

Judėjimo savaitės renginiai Raseinių Šaltinio progimnazijoje

Kasmet vis daugiau bendraminčių susirenka į Judėjimo savaitės renginius, tad ir mes tęsėme šią tradiciją.

Rugsėjo 23 dieną progimnazijos bendruomenė buvo kviečiama ne tik į tradicinį bėgimą, bet ir į siūlomą naujovę – mankštą. Po mankštos  pirmieji bėgimą pradėjo priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir jų mokytoja, jie bėgo 250 metrų distanciją. Vėliau prie mokyklos rinkosi 1-4 klasių mokiniai ir jų mokytojai, jie įveikė 500 metrų nuotolį. 5-8 klasių mokinai ir jų vadovai įveikė 1000 metrų atstumą. Iš viso akcijoje dalyvavo 600 mokinių, 35 mokytojai bei 6 tėveliai. Visoms dalyvavusioms klasėms buvo įteikti oficialūs Judėjimo savaitės diplomai.

Džiugu, kad nesibaigiančių darbų sūkuryje šioje akcijoje rado laiko dalyvauti ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, administracija ir tėvai.
Juk ši akcija skatina sportuoti, domėtis sveika gyvensena, pilietiniu ugdymu ir olimpinio sporto tradicijomis.

Raseinių Šaltinio progimnazijos kūno kultūros mokytojas - ekspertas Mindaugas Zybartas
Ankstesnės naujienos


Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija devintą kartą organizavo tradicine tapusią visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją - Konstitucijos egzaminą 2015 Egzamino globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o partneriai – DELFI ir LRT.

Rugsėjo 21 – ąją, Pasaulinę medžių sodinimo ir Tarptautinę taikos dieną, mūsų mokykla paminėjo pilietiškai- mokyklos vidiniame kiemelyje buvo pasodintas šermukšnis. Sodinti šermukšnį buvo pasirinkta neatsitiktinai, nes mūsų mokykla šiemet apdovanota pereinamuoju prizu - šermukšnio šakele už pilietiškumo udgymą.

Šaltinio progimnazijoje rugsėjo 16-22 dienomis vyko renginiai, skirti Europos judriajai savaitei. Europos judrioji savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16-22 dienomis. Šia kampanija siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas. 

Raseinių Šaltinio progimnazijos 6 A klasės mokiniai, jų auklėtoja Kristina Vileišienė bei tėveliai saulėtą rytą rinkosi prie mokyklos į tradicinį rugsėjo pirmo šeštadienio susitikimą. Klasės tėvų komitetas šį kartą pasiūlė ne vien tik pramogauti. „Norėtume, kad mūsų vaikai plačiau žvelgtų į pasaulį ir mokytųsi dalintis“, – greičiausiai taip galėtume išsakyti pagrindinę susitikimo mintį, kurią papildo pasirinktas simbolinis paukštelis: toks sočiai pavalgęs, tačiau dar tik auginantis sparnelius.

Vaikų vasaros stovykla - tai puiki galimybė vaikams smagiai ir turiningai praleisti vasaros atostogas, išmokti naujų dalykų, lavinti gebėjimus, bendrauti su savo bendraamžiais, susirasti naujų draugų.