Renginiai

Europos judrioji savaitė Šaltinio progimnazijoje

Šaltinio progimnazijoje rugsėjo 16-22 dienomis vyko renginiai, skirti Europos judriajai savaitei. Europos judrioji savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16-22 dienomis. Šia kampanija siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas. 

Rugsėjo 16 dieną mokiniai į progimnaziją  buvo kviečiami atvykti su įdomia bemotore transporto priemone. 1-8  klasių mokiniai trečiadienio rytą į mokyklą keliavo dviračiais, net Lietuvos vėliavomis išpuoštais paspirtukais, riedučiais, mokyklos administracija atvažiavo aštuonių ratų bemotore transporto priemone. Mokyklos bendruomenė buvo sužavėta tokiu mokinių ir mokyklos administracijos išradingumu.

Progimnazijos direktorė ir mokinių tarybos nariai padėkos raštais ir dovanėlėmis už ypač kūrybingą atvykimą į mokyklą apdovanojo šiuos šaltiniečius: 3a klasės mokinę Deimantę Kazlauskytę, 7c klasės mokinį Nojų Globį, 8c klasės mokines Nikolę Jocytę, Gabiją Sirtautaitę ir 4a klasės mokinį Dainorą Jocį.

Rugsėjo 17 dieną po trijų ir keturių pamokų mokiniai kartu su mokyklos direktore šoko, penktadienį, rugsėjo 18 d., vyko 5-8 klasių dviračių varžybos, jose dalyvavo 35 dviratininkai, pasiryžę kaštonų alėjoje kuo greičiau ir geriau įveikti kliūtis, pradinių klasių mokiniai dalyvavo paspirtukų slalome. 

Šaltinio progimnazijos bendruomenė atkreipė mokinių dėmesį į tvaraus transporto populiarinimą, paskatino žaliąjį mobilumą bei skatino visus gyventi judriau.

 

 
Ankstesnės naujienos


Raseinių Šaltinio progimnazijos 6 A klasės mokiniai, jų auklėtoja Kristina Vileišienė bei tėveliai saulėtą rytą rinkosi prie mokyklos į tradicinį rugsėjo pirmo šeštadienio susitikimą. Klasės tėvų komitetas šį kartą pasiūlė ne vien tik pramogauti. „Norėtume, kad mūsų vaikai plačiau žvelgtų į pasaulį ir mokytųsi dalintis“, – greičiausiai taip galėtume išsakyti pagrindinę susitikimo mintį, kurią papildo pasirinktas simbolinis paukštelis: toks sočiai pavalgęs, tačiau dar tik auginantis sparnelius.

Vaikų vasaros stovykla - tai puiki galimybė vaikams smagiai ir turiningai praleisti vasaros atostogas, išmokti naujų dalykų, lavinti gebėjimus, bendrauti su savo bendraamžiais, susirasti naujų draugų.   

Kaip greitai bėga laikas... Čia nuaidi rugsėjo pirmosios skambutis, čia jis skelbia mokslo metų pabaigą... 

Birželio 7 d. Kaune vykusiame Olimpinės dienos renginyje buvo apdovanoti mokinių Olimpinio festivalio atskirų rungčių prizininkai bei Olimpinio piešinio ir nuotraukos konkursų nugalėtojai. Mūsų mokyklos 6B klasės mokinė Diana Buitkutė Olimpinio piešinio konkurse pateko tarp laureatų. Jai asmeninius prizus ir padėką įteikė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Šventės tikslas skleisti olimpizmo idėjas, skatinti žmones būti fiziškai aktyviais.

Kūno kultūros mokytojas Raimundas Elzbergas

Mokytis gamtoje – daugelio vaikų svajonė. Juk gamtoje galima ne tik žaisti ir linksmintis, bet ir mokytis. Gamta – geriausia mokytoja! Todėl Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo nacionalinį konkursą ,,Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“, kuriame dalyvauja penkios Šaltinio progimnazijos mokinės (Agnė M., Saida M., Gabija Ž., Martyna L.- 7b klasė, Milena Ž. - 5a klasė) ir biologijos mokytoja G. Barakauskienė.