Regioniniame ture – treti

Gegužės 6 dieną mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių komanda: Pijus Globys, Gunda Bražaitė, Rokas Čepauskas ir Jomilė Baltrušaitytė dalyvavo pradinių (1-4) klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ III (regioniniame) ture. Konkurse dalyvavo 13 regiono komandų. Mūsų mokiniai puikiai atliko teorines -  praktines užduotis ir, surinkę 167 taškus iš 170, pelnytai laimėjo prizinę III vietą. Džiaugiamės gražia pergale!

Mokytoja L. Vaigauskienė

Mokykloje lankėsi Palangos insektariumo darbuotojai, kurie pristatė puikią edukacinę pamoką ,,Nariuotakojai mano mokykloje‘‘.

Kasmet mokyklų duris praveria tūkstančiai mokinukų pirmokėlių. Neretai vaikučių širdelėse džiaugsmą užgožia jaudulys: „Kaip mokykloje seksis? Ar susirasiu draugų?“ Nerimauja ir vaikučių tėveliai: „Kaip seksis vaikui? Ar nebus jam per sunku?“ Juk tapti mokiniu - tikras vaiko gyvenimo lūžis, kurį sąlygoja fiziologinė ir psichologinė branda.

Raseinių krašto istorijos muziejuje 5b ir 5c kl. mokiniams vyko lietuvių kalbos pamokos „Liaudies buitis ir pasaulėjauta V. Krėvės apsakyme „Antanuko rytas““.

Mokytojas – tai profesija, kurios niekada nenustoji mokytis, tai darbas, kuriame kiekviena diena pilna iššūkių ir kūrybos. Kūrybiškas mokymas(-is) – tai mokymas (-is), kai mokinių akys dega smalsumu, galvos pilnos klausimų ir norų, o mokytojas garuojančios kavos puodelį ar numestą saldainio popierėlį paverčia mokymosi objektu ar mokymo priemone, drumzlina vandens bala tampa mokymosi erdve, kompiuterinis žaidimas - tolerancijos mokymo priemone...

Balandžio 15 dieną Panevėžio ,,Šaltinio“  progimnazijoje vyko Šaltinio vardą turinčių Lietuvos mokyklų susitikimas. Jame dalyvavo Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazija, Marijampolės ,,Šaltinio“ pagrindinė mokykla, Raseinių Šaltinio progimnazija ir renginio organizatoriai panevėžiečiai.