Renginiai

Meninio skaitymo konkursas užsienio kalbomis

Gegužės 7- osios popietę mokyklos muziejuje susirinko būrys 6-7 klasių skaitovų. Jau trečią kartą čia vyko meninio skaitymo anglų, rusų ir vokiečių kalbomis konkursas.

Visi mokiniai deklamavo nuotaikingus, įdomius eilėraščius laisva tema. Aktyviausi buvo šeštokai, pasirinkę eilėraščius anglų kalba. Vertinimo komisija išrinko nugalėtojus. Jais tapo Nojus Globys (anglų k.), Gabija Guželytė (rusų k.), Juozas Bytautas (vokiečių k.).

Šis konkursas - puiki proga ne tik mokytis kalbos, bet ir parodyti savo gebėjimus raiškiai ir įtaigiai deklamuoti.
Dėkoju mokytojoms, paruošusioms mokinius. Mokiniams linkiu sėkmingai mokytis užsienio kalbų.
Tikiuosi, kad ir kitą pavasarį pratęsime šią tradiciją ir vėl skambės eilės užsienio kalbomis. 

Rusų k. mokytoja  R. Barauskienė
   
Ankstesnės naujienos


Gegužės 6 dieną mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių komanda: Pijus Globys, Gunda Bražaitė, Rokas Čepauskas ir Jomilė Baltrušaitytė dalyvavo pradinių (1-4) klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ III (regioniniame) ture.

Mokykloje lankėsi Palangos insektariumo darbuotojai, kurie pristatė puikią edukacinę pamoką ,,Nariuotakojai mano mokykloje‘‘. 

Kasmet mokyklų duris praveria tūkstančiai mokinukų pirmokėlių. Neretai vaikučių širdelėse džiaugsmą užgožia jaudulys: „Kaip mokykloje seksis? Ar susirasiu draugų?“ Nerimauja ir vaikučių tėveliai: „Kaip seksis vaikui? Ar nebus jam per sunku?“ Juk tapti mokiniu - tikras vaiko gyvenimo lūžis, kurį sąlygoja fiziologinė ir psichologinė branda.

Raseinių krašto istorijos muziejuje 5b ir 5c kl. mokiniams vyko lietuvių kalbos pamokos „Liaudies buitis ir pasaulėjauta V. Krėvės apsakyme „Antanuko rytas““. 

Mokytojas – tai profesija, kurios niekada nenustoji mokytis, tai darbas, kuriame kiekviena diena pilna iššūkių ir kūrybos. Kūrybiškas mokymas(-is) – tai mokymas (-is), kai mokinių akys dega smalsumu, galvos pilnos klausimų ir norų, o mokytojas garuojančios kavos puodelį ar numestą saldainio popierėlį paverčia mokymosi objektu ar mokymo priemone, drumzlina vandens bala tampa mokymosi erdve, kompiuterinis žaidimas - tolerancijos mokymo priemone...