Renginiai

Rajoninis konkursas „Aš galiu“ jau trečią kartą mokykloje

Kovo 27 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje jau trečius metus vyko rajoninis 7-8 klasių mokinių technologijų ir menų (dailės, muzikos, choreografijos) konkursas „Aš galiu“. Konkurse be Šaltinio progimnazijos komandos (mokyt. L. Miklius) dalyvavo Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos komanda (mokyt. J. Gailius) ir Raseinių raj. Ilgižių mokyklos - daugiafunkcinio centro komanda (mokyt. Ž. Radvilavičiūtė).

Moksleiviai pasitikrino savo žinias: sprendė testus, kryžiažodžius ir atsakinėjo į klausimus. Komandos smagiai ir išradingai atliko praktines užduotais: gamino „Pavasario paukštį“ ir „Aeities mokyklą“, lankstė origami ir vijo siūlus. Po draugiškos „kovos“ šiais metais l vieta atiteko mūsų mokyklos „Šaltiniečių“ komandai, antra – V. Petkaus „Rubikų-kubikų“ komandai ir trečia – „Ilgižiukų“ komandai. Po smagiai praleisto laiko visi buvo apdovanoti šauniais prizais.

Dėkojame dalyviams ir tikime, kad kitais metais šiame renginyje dalyvaus dar daugiau komandų.

Raseinių Šaltinio progimnazijos technologijų mokytoja metodininkė Aldona Kukulskienė

 
Ankstesnės naujienos


Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinėse smiginio varžybose dalyvavo mūsų progimnazijos mergaičių komanda. Varžybose dalyvavo 27 komandos. 

Tarp UNESCO minimų dienų – Pasaulinė vandens diena, kuri mūsų mokykloje paminėta įvairiomis veiklomis: kūrybinės dirbtuvės, bandymai, stebėjimai, informacijos rinkimas ir pristatymas. 

Kovo 27 dieną dvi mūsų mokyklos jaunųjų miškininkų būrelio ,,Šaltinukas“ atstovės kartu su mokytoja ir Raseinių miškų urėdijos miško želdinimo ir apsaugos inžinieriumi Arūnu Girdzijausku dalyvavo baigiamajame akcijos ,,Paukščiai grįžta namo“ renginyje, kuris vyko Vilniuje. Ankstyvą rytą ant Puškorių piliakalnio susirinko moksleiviai iš visos Lietuvos ir kartu su miškininkais bei tautodailininku Jonu Bugailiškiu iškėlė atsivežtus inkilus. Ant vienetinio, tautodailininko išskobto  inkilo – žuvies – pasirašė visi dalyviai, ir jis taip pat buvo pakabintas. 

Kovo 25 d. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko Raseinių rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių Velykinių atvirukų konkurso laureatų apdovanojimas. 

Kasmet pavasarį Raseinių rajone vyksta priešmokyklinio amžiaus vaikų (6- 7 m.) meninio skaitymo konkursas. Jau antrus metus konkursas „Vaikystės spalvos“ vyksta Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Norą dalyvauti jame pareiškė 23 priešmokyklinukai iš įvairių rajono ugdymo įstaigų.