Renginiai

Pasaulinė vandens diena Raseinių Šaltinio progimnazijoje

Tarp UNESCO minimų dienų – Pasaulinė vandens diena, kuri mūsų mokykloje paminėta įvairiomis veiklomis: kūrybinės dirbtuvės, bandymai, stebėjimai, informacijos rinkimas ir pristatymas. 

Mokiniai rinko įdomius faktus apie vandenį, kūrė plakatus ir juos pristatė. Atlikdami įvairius eksperimentus, sužinojo vandens galimybes. Dalyvavo nuotaikingoje viktorinoje apie vandenį „Vandens šou“. Šios viktorinos pagrindinis prizas – vanduo. Pasirodo, verta už jį kovoti! Visose klasėse vyko integruotos pamokos apie vandenį. Tai, ką mokiniai sužinojo, apie ką mąstė, parašė ant vandens lašelių, kuriais papuošė Vandens medį.

„Vandenėli, tu esi labai svarbus ir visiems reikalingas. Net nežinojom, kad tu turi tiek daug galių. Pasižadame Tave saugoti!“ 

Liuba Vaigauskienė, Raseinių Šaltinio progimnazijos mokytoja
Ankstesnės naujienos


Kovo 27 dieną dvi mūsų mokyklos jaunųjų miškininkų būrelio ,,Šaltinukas“ atstovės kartu su mokytoja ir Raseinių miškų urėdijos miško želdinimo ir apsaugos inžinieriumi Arūnu Girdzijausku dalyvavo baigiamajame akcijos ,,Paukščiai grįžta namo“ renginyje, kuris vyko Vilniuje. Ankstyvą rytą ant Puškorių piliakalnio susirinko moksleiviai iš visos Lietuvos ir kartu su miškininkais bei tautodailininku Jonu Bugailiškiu iškėlė atsivežtus inkilus. Ant vienetinio, tautodailininko išskobto  inkilo – žuvies – pasirašė visi dalyviai, ir jis taip pat buvo pakabintas. 

Kovo 25 d. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko Raseinių rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių Velykinių atvirukų konkurso laureatų apdovanojimas. 

Kasmet pavasarį Raseinių rajone vyksta priešmokyklinio amžiaus vaikų (6- 7 m.) meninio skaitymo konkursas. Jau antrus metus konkursas „Vaikystės spalvos“ vyksta Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Norą dalyvauti jame pareiškė 23 priešmokyklinukai iš įvairių rajono ugdymo įstaigų. 

Kovo 23-24 dienomis mokykloje vyko rusų kalbos dienų renginiai. Pirmąją dieną į skaityklą susirinko šeštokų komandos. Čia buvo surengtas konkursas „Žodis po žodžio”. Vyko atkakli kova dėl I-osios vietos. Nugalėtojus išaiškinti padėjo 8b klasės mokinės Laima ir Marija. Visų klasių komandos sėkmingai įveikė įvairias užduotis, bet geriausiai sekėsi 6b klasės komandai. Konkurso pabaigoje visi draugiškai ir linksmai dainavo.

Kovo 20 dieną kartu su Pasauline Žemės diena minima ir Tarptautinė miškų diena. Šaltinio progimnazijos Jaunųjų miškininkų būrelio narės, 7b klasės mokinės - Saida Mačianskaitė, Agnė Majauskaitė ir Gabija Žaltauskytė - kartu su mokytoja ir miškininkais šią dieną paminėjo Aleksandro Stulginskio universitete, kur vyko renginys ,,Tarptautinė miškų diena 2015“.