Žemės ir Miškų diena

Kovo 20 dieną kartu su Pasauline Žemės diena minima ir Tarptautinė miškų diena. Šaltinio progimnazijos Jaunųjų miškininkų būrelio narės, 7b klasės mokinės - Saida Mačianskaitė, Agnė Majauskaitė ir Gabija Žaltauskytė - kartu su mokytoja ir miškininkais šią dieną paminėjo Aleksandro Stulginskio universitete, kur vyko renginys ,,Tarptautinė miškų diena 2015“.

Šventėje susirinkę mokiniai turėjo galimybę pamatyti meninius studentų pasirodymus, paragauti kareiviškos košės, sudalyvauti protmūšyje. Aktyviausi miško bičiulių būreliai atsiėmė padėkas už pasiekimus praeitais metais. Įspūdinga buvo ne tik pamatyti, bet ir pajausti saulės užtemimą, nes tuo metu,12 val., buvo keliamos Žemės ir Miško dienos vėliavos. Dėkojame Raseinių urėdijai, Viduklės girininkijos girininkui R. Juzikiui už galimybę puikiai praleisti laiką.

Biologijos mokytoja  G. Barakauskienė

Žemei svarbus kiekvienas gyvas organizmas, o kiekvienam žmogui turi būti svarbi mūsų žemė. Šaltinio progimnazijos bendruomenė šiemet Pasaulinę Žemės dieną minėjo kviesdama visus mokinius susimąstyti apie savo elgesį gamtoje.

Renginys ,,Žeme, tu mūsų turtas'', skirtas Žemės dienai paminėti

Rajoninio renginio ,,Žeme, tu mūsų turtas'' programa parsisiuntimui

Kovo mėnesį pradinių klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Ačiū. Labas“. Šiais metais akcija skirta ne tik moksleivių kultūringo elgesio mokymui, bet ir nepriklausomos Lietuvos gimtadienio paminėjimui.

Išrinktas video filmukų konkurso ,,Paukščiai grįžta namo'' nugalėtojas

VĮ Raseinių miškų urėdijoje vykusio video filmukų konkurso „Paukščiai grįžta namo" nugalėtoju išrinktas Raseinių Šaltinio progimnazijos Jaunųjų miškininkų būrelio „Šaltinukas“ video filmukas „Paukščių belaukiant", autorius 7b kl. mokinė Saida Mačianskaitė, būrelio vadovė mokytoja Gileta Barakauskienė.

Filmuką galima peržiūrėti:

5-6 kl. mokiniams vyko paskaita – viktorina „Maisto švaistymas“. Jos tikslas – skatinti vaikus nešvaistyti maisto, pirkti jo tik tiek, kiek reikia. Kalnai išmesto į sąvartynus maisto, kas penktas Lietuvoje badaujantis žmogus – tokie vaizdai, stebint ištrauką iš dokumentinio filmo, nepaliko nė vieno abejingo. O ar taupo maistą mūsų mokyklos mokiniai? Nuotaikingą interviu apie maisto švaistymą parengė mūsų jaunieji žurnalistai. Deja, dauguma vaikų lengva ranka išmeta prakąstą obuolį, nemažai maisto palieka lėkštėje, nė nesusimąstydami apie taupymą, apie tai, kad šiandien dar ne visi sotūs...