Rusų kalbos dienos

Kovo 23-24 dienomis mokykloje vyko rusų kalbos dienų renginiai. Pirmąją dieną į skaityklą susirinko šeštokų komandos. Čia buvo surengtas konkursas „Žodis po žodžio”. Vyko atkakli kova dėl I-osios vietos. Nugalėtojus išaiškinti padėjo 8b klasės mokinės Laima ir Marija. Visų klasių komandos sėkmingai įveikė įvairias užduotis, bet geriausiai sekėsi 6b klasės komandai. Konkurso pabaigoje visi draugiškai ir linksmai dainavo.

II-ojo  aukšto foje buvo galima apžiūrėti mokinių kūrybinius darbus. Septintų klasių mokiniai buvo aktyviausi. Čia labiausiai pasisekė 7b klasei.

„Žodžių vertėjo” konkurse nugalėtojomis tapo Ugnė Jakaitytė (7d kl.) ir Gabija Petravičiūtė (7a kl.).

Džiugu, kad mokiniai noriai piešė žodžius, kurie padės mokantis rusų kalbos. Per rusų kalbos dienas mokiniai ne tik pakartojo tai, ką išmoko, bet ir parodė savo kūrybinius sugebėjimus.

R. Barauskienė, rusų k. mokytoja

Kovo 20 dieną kartu su Pasauline Žemės diena minima ir Tarptautinė miškų diena. Šaltinio progimnazijos Jaunųjų miškininkų būrelio narės, 7b klasės mokinės - Saida Mačianskaitė, Agnė Majauskaitė ir Gabija Žaltauskytė - kartu su mokytoja ir miškininkais šią dieną paminėjo Aleksandro Stulginskio universitete, kur vyko renginys ,,Tarptautinė miškų diena 2015“.

Žemei svarbus kiekvienas gyvas organizmas, o kiekvienam žmogui turi būti svarbi mūsų žemė. Šaltinio progimnazijos bendruomenė šiemet Pasaulinę Žemės dieną minėjo kviesdama visus mokinius susimąstyti apie savo elgesį gamtoje.

Renginys ,,Žeme, tu mūsų turtas'', skirtas Žemės dienai paminėti

Rajoninio renginio ,,Žeme, tu mūsų turtas'' programa parsisiuntimui

Kovo mėnesį pradinių klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Ačiū. Labas“. Šiais metais akcija skirta ne tik moksleivių kultūringo elgesio mokymui, bet ir nepriklausomos Lietuvos gimtadienio paminėjimui.

Išrinktas video filmukų konkurso ,,Paukščiai grįžta namo'' nugalėtojas

VĮ Raseinių miškų urėdijoje vykusio video filmukų konkurso „Paukščiai grįžta namo" nugalėtoju išrinktas Raseinių Šaltinio progimnazijos Jaunųjų miškininkų būrelio „Šaltinukas“ video filmukas „Paukščių belaukiant", autorius 7b kl. mokinė Saida Mačianskaitė, būrelio vadovė mokytoja Gileta Barakauskienė.

Filmuką galima peržiūrėti: