Raseinių Šaltinio mokytojų ir mokinių susitikimas Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje

Vokiečių rašytojas Getė teigė, kad ,,Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Juk žmones labiausiai suartina bendra veikla“.

Gegužės 12 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos mokiniai ir mokytojai vyko į Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos organizuojamą projektą ,,Bendradarbiavimo proveržis ,,Rieda mokslo banga“, kurio tikslas skatinti rajono ugdymo įstaigų bendradarbiavimą. Šaltinio progimnazija organizavo ir vedė konkursą ,,Iš  Lietuvos į pasaulį“.  Konkurse dalyvavo  dvi Šaltinio progimnazijos ir keturios Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos komandos. Kūrybingos užduotys, kurias parengė mūsų mokytojai S. Bartusevičienė,  J. Janušas, I. Kumpikevičienė, R. Krivickas, aktyviai įtraukė visus  dalyvius į veiklas: mokiniai šoko, dainavo, žaidė ,,Šaltinio krepšinį“, atsakinėjo į klausimus iš Lietuvos istorijos. Šaltiniečiai  turėjo galimybę susipažinti ne tik su bendraamžiais, bet ir pačia mokykla, jos erdvėmis.

Dėkojame Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos administracijai už priėmimą ir ekskursiją po mokyklą.

V. Tamošaitienė

J. Janušas