Pranešimai

Kovo 11 – osios dienos minėjimas Kaune

Kovo 11 dieną Kaunas kartu su visa Lietuva bei mūsų jaunųjų šaulių ir šaulių komanda šventė 30-ąjį atkurtos mūsų nepriklausomybės pavasarį. Nepaisant šiandienos oro, primenančio iššūkius, patirtus siekiant išsikovotos laisvės, ir į pakaušį vis aršiau kvėpuojant naujajam koronavirusui, mūsų šauliai atliko pasižadėjimą ir prisiekė Tėvynės labui. Tai jaudinanti akimirka ne tik mūsų šauliams, bet ir visai tautai, nes vis daugiau piliečių sąmoningai atlieka pareigą savo šaliai. Prie to prisideda ir mūsų mokyklos jaunieji šauliai, kuriuos nuoširdžiausiai sveikiname. 

Būrelio vadovas R. Elzbergas
 Ankstesnės naujienos


Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Dėl informacijos, skelbiamos SAM svetainėje

Dėl informacijos, skelbiamos SAM svetainėje, naudojimo

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 4 d. sprendimu Nr. V-285 „Dėl gripo epidemijų savivaldybėse skelbimo, kaip COVID-19 plitimo prevencijos“ Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 6 d. įsakymu Nr. A1-227 ,,Dėl gripo epidemijos paskelbimo Raseinių rajono savivaldybėje“ nuo š. m. kovo 6 d. Raseinių rajono savivaldybėje skelbiama gripo epidemija.

Badmintono varžybos 2020

I, II ir III vietos diplomai iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių merginų komandinių badmintono varžybų

Fizinio ugdymo mokytojas R. Elzbergas

Direktorė Vaiva Zubrickienė dalyvauja keturių savivaldybių projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinių komandų susitikime