Pranešimai

Konkursas „7:0 vokiečių kalbos naudai“

Pirmą kartą Raseinių Šaltinio progimnazijos šeštų klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame vokiečių kalbos ir fizinio ugdymo konkurse „7:0 vokiečių kalbos naudai“, kurį organizavo Goethe’s institutas ir Lietuvos futbolo federacijos Lietuvos masinio futbolo asociacija. Konkurso pradininkai ir kūrėjai yra Vokietijos-Čekijos futbolo akademija. Iš visos Lietuvos ugdymo įstaigų 44 komandų buvo atrinkta 15, tarp kurių esame ir mes, šaltiniečiai, užėmę 6-ąją vietą. Konkurso sąlyga buvo sukurti 2 min trukmės filmuką, panaudojant vokiečių kalbos žodžius ir futbolo elementus. Atrankos komisiją sudarė Lietuvos futbolo federacijos Lietuvos masinio futbolo asociacijos ir Goethe‘s instituto atstovai bei programos „kulturweit“ savanoris Maximilian König.
 
Labai džiugu, kad mes finale. Pagrindinis prizas - savaitgalis Berlyne su futbolo treniruotėmis bei apsilankymu futbolo klube „Hertha BSC“!

Sukurtas filmukas peržiūrėjimui

Vokiečių kalbos mokytoja A. Guščikaitė ir fizinio ugdymo mokytojas M. Zybartas

 

 

 

 
Ankstesnės naujienos


Kovo 11 dieną Kaunas kartu su visa Lietuva bei mūsų jaunųjų šaulių ir šaulių komanda šventė 30-ąjį atkurtos mūsų nepriklausomybės pavasarį. 

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Dėl informacijos, skelbiamos SAM svetainėje

Dėl informacijos, skelbiamos SAM svetainėje, naudojimo

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 4 d. sprendimu Nr. V-285 „Dėl gripo epidemijų savivaldybėse skelbimo, kaip COVID-19 plitimo prevencijos“ Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 6 d. įsakymu Nr. A1-227 ,,Dėl gripo epidemijos paskelbimo Raseinių rajono savivaldybėje“ nuo š. m. kovo 6 d. Raseinių rajono savivaldybėje skelbiama gripo epidemija.

Badmintono varžybos 2020

I, II ir III vietos diplomai iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių merginų komandinių badmintono varžybų

Fizinio ugdymo mokytojas R. Elzbergas