Pranešimai

Informacija dėl popietės ,,Šaltinietis – Lietuvos pilietis“

Norėdami dalyvauti popietėje, turite užsiregistruoti: per TAMO rašyti žinutę mokytojai Vilmai G., ,,Facebook“ mokytojui Linui T. arba atėję pas šiuos mokytojus ir juos informavę. Registruotis reikia iki kovo 20 dienos. Popietėje varžysis komandos. Ją sudarys keturi 5-8 klasių mokiniai (pvz.: vienas penktokas, du šeštokai ir vienas aštuntokas). Patys turite susidaryti komandą. Komandoje negali būti visi mokiniai iš vienos klasės, pvz.: tik aštuntokai arba tik septintokai. Popietė yra skirta Lietuvos šimtmečiui, todėl klausimai apie Lietuvą. 

Visų dalyvių laukia gardusis siurprizas.

Jei turite klausimų, klauskite. 

Mokytojai: Vilma Gricienė ir Linas Tranas
Ankstesnės naujienos


Projektas-akcija „100 ir... metrų tautinės juostos Lietuvai“ pradėta 2018 sausio 13 d., užbaigta kovo 8d. Tautinių spalvų juosteles pynė 650 Šaltinio progimnazijos bendruomenės narių: mokyklos mokytojai ir darbuotojai, mokiniai ir jų tėvai. 

Raseinių rajono mergaičių smiginio varžybos

I vietos diplomas iš rajoninių mokyklų žaidynių mergaičių smiginio varžybų

Kūno kultūros mokytojas M. Zybartas

Šaltinio diktantas

Kviečiame rašyti „Šaltinio diktantą“!
Mieli tėveliai, kovo 8 dieną, ketvirtadienį, 14 valandą laukiame Jūsų 47 kabinete (II aukštas).

Lietuvių kalbos mokytojos

 

Vasario 17 dieną Šaltinio progimnazijoje vyko mokinių teniso turnyras, skirtas Lietuvos 100- čiui paminėti. Varžybose dalyvavo žaidėjai iš Radviliškio ir Raseinių mokyklų. 

Tarptautinės olimpiados Kings padėka

Tarptautinės olimpiados Kings organizatorių padėka Raseinių Šaltinio progimnazijai už bendradarbiavimą ir organizavimą išbandant gebėjimus matematikos ir anglų kalbos olimpiadose