Pranešimai

Lietuvos progimnazijų asociacijos suvažiavimas

2012 m. įvyko Lietuvos progimnazijų asociacijos (LPA) steigiamasis suvažiavimas. Dabar LPA turi 48 narius. 2014 m. į LPA įstojo ir Raseinių Šaltinio progimnazija.

Spalio 21 d. Bačkonyse (Kaišiadorių r.) vyko ketvirtasis LPA suvažiavimas, kuriame dalyvavo  mūsų progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Bakutienė. Suvažiavime buvo aptariama asociacijos veiklos ataskaita, išrinkta nauja tarybą, o pirmininko pareigos antrą kartą patikėtos Vilniaus Baltupių progimnazijos direktoriui Viktorui Blinovui. Mokyklų vadovams buvo pristatyta ir klasės krepšelio metodika, perskaityti pranešimai apie geros mokyklos sampratą, kalbų reikšmę šiuolaikinėje mokykloje, projektinę veiklą, pasidalinta gerąja darbo patirtimi apie mokyklų vadovų ir švietimo skyriaus bendravimo ir bendradarbiavimo galimybes.

Į susitikimą su LPA nariais atskubėjo ir Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. Susitikimo metu ministrė atsakė į LPA narių klausimus apie klasės krepšelio įvedimą, mokytojų atlyginimo kėlimo perspektyvas, atestacijos tvarkos pokyčius, apie pedagogų rengimą. LPA nariai kėlė klausimus dėl teisininko konsultacijų išaugusį poreikį, informavo ministrę apie problemas, kurios kyla, kai tėvai išsiveža vaikus atostogauti į užsienį ugdymo proceso metu, prašė atkreipti dėmesį, kad skirtingai skaičiuojami gimnazijų ir progimnazijų vadovų bei mokytojų atlyginimai.

Puiku, kai susirenka bendraminčiai, kai galima pasidalinti patirtimi ir iš pirmųjų lūpų išgirsti aktualią informaciją.

Raseinių Šaltinio progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Bakutienė

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Lietuvos olimpinė akademija (LOA) rugsėjo 21-27 d. inicijavo projektą „Judėjimo savaitė“, kuriuo siekė išjudinti visos Lietuvos vaikus bei jų ugdymo įstaigų bendruomenes. Visoje šalyje vykusios masinės mankštos ir bėgimai subūrė virš 65 tūkst. dalyvių.

„Judėjimo savaitės 2015“ akimirkos: loa.lt - pažiūrėkite!

Padėka progimnazijos komandai ,,Keliautojai''

Padėka komandai ,,Keliautojai'' už aktyvų dalyvavimą rajoniniame bibliotekų konkurse

Diplomas moksleivių komandai

Trečios vietos diplomas už dalyvavimą konkurse ,,Skaitymo malonumai''