Pranešimai

Vaikus stovyklauti kviečia "Lietuvos Atgaja"

Šylantys orai ir artėjanti vasara skatina sukti galvą apie atostogas. Visiems norisi, kad jos būtų ne tik smagios, įsimintinos, kupinos nuotykių, bet ir prasmingos bei padedančios tobulėti.
 
Daugiau nei dvidešimtmetį skaičiuojanti kūrybinė teatrinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos Atgaja“ siūlo 9 – 17 metų vaikams dešimt vasaros dienų praleisti kūrybiškoje aplinkoje, kur su vaikais dirbantys vadovai – savanoriai pasitelkdami įvairius neformaliojo švietimo metodus per kūrybą, teatrą, muziką, šokį ir betarpišką bendravimą skatina vaikus domėtis Lietuvos etnokultūra, tradicijomis, istorija, kultūra, menu, geriau pažinti save ir kitus, mokytis savarankiškumo bei draugiškumo.
 
Kodėl turėtumėte rinktis būtent „Lietuvos Atgają“?

  • Čia – ne tik laisvalaikis, bet ir tobulėjimas;
  • Čia skatinamas ir ugdomas kūrybiškumas;
  • Čia sukuriamos visos sąlygos stovyklautojų saviraiškai;
  • Čia susipažinama su lietuviškomis tradicijomis, šokiais, dainomis ir žaidimais;
  • Čia mokomasi tolerancijos, pagarbos ir bendradarbiavimo;
  • Čia vaikai susiranda ne vieną draugą visam gyvenimui;
  • Čia dirba rūpestingi ir atsakingi vadovai, kurie skiria dėmesio kiekvienam stovyklautojui ir užmezga su juo artimą ryšį;

Nes čia – stovykla, kuri padės augti ir tobulėti Jūsų vaikui!
 
Šią vasarą „Lietuvos Atgajoje“ vyks devynios skirtingos pamainos dviejose stovyklavietėse – Smarliūnuose ir Zelvoje.
 
Daugiau informacijos apie stovyklą rasite dokumente, prisegtame prie šio laiško, ir interneto svetainėje www.latgaja.lt.

Visa informacija dėl registracijos ir kelialapių įsigijimo Vilniuje: 

tel.: (8- 5) 268-58-44, mob. tel.: (8-685) 20860  el.paštas:  info@latgaja.lt

 864374828
www.latgaja.lt
Ankstesnės naujienos


Nuo pirmadienio, balandžio 20 d., LRT televizijos eteryje – trumpųjų laidų ciklas „Kam reikia ...?“, bandysiantis atsakyti į klausimus, su kuriais susiduria visi moksleiviai, jų tėvai ir mokytojai. Kam reikia matematikos ar chemijos? Kam mokytis tą istoriją? Ko vertas diplomas? Kaip kiekvieno iš mūsų gyvenimus paliečia vienas ar kitas dėstomas dalykas?

Baltijos jūros projektas, vykstantis dvidešimt penkerius metus, – viena iš UNESCO Asocijuotų mokyklų projekto veiklos dalių. Pagrindinė projekto idėja yra suvienyti devynių Baltijos jūros valstybių – Suomijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos – mokyklų pastangas ieškoti bendrų regiono aplinkosaugos problemų sprendimo būdų. 

Su Vasario 16-ąja!

Sausio 20 d. RKKSC salėje vyko rajoninės mokinių olimpinio festivalio krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų vaikinų rinktinė. Finaliniame ketverte mūsų komanda pirmose varžybose rungtyniavo su V. Petkaus pagrindinės mokyklos rinktine. 

Mokykloje pedagogų streikas

Gruodžio 3 d. (trečiadienį) mokykloje vyks pedagogų STREIKAS