Pranešimai

LRT televizijos eteryje – trumpųjų laidų ciklas „Kam reikia ...?“

Nuo pirmadienio, balandžio 20 d., LRT televizijos eteryje – trumpųjų laidų ciklas „Kam reikia ...?“, bandysiantis atsakyti į klausimus, su kuriais susiduria visi moksleiviai, jų tėvai ir mokytojai. Kam reikia matematikos ar chemijos? Kam mokytis tą istoriją? Ko vertas diplomas? Kaip kiekvieno iš mūsų gyvenimus paliečia vienas ar kitas dėstomas dalykas?

Laidose „Kam reikia..?“ kalbės įvairių sričių profesionalai. Žiūrovai sužinos, kaip vienas ar kitas dalykas pritaikomas skirtingose profesinėse srityse. Pavyzdžiui, kaip matematikos žinias panaudoja automechanikai, o kaip analitikai, ką apie klaidas gyvenimo aprašyme mano darbdaviai ir kodėl svarbu gerai mokėti lietuvių kalbą.
 
„Kam reikia..?“  – pirmadieniais ir antradieniais 18.10 val. per LRT televiziją. Laida kuriama kartu su Švietimo ir mokslo ministerija.
Ankstesnės naujienos


Baltijos jūros projektas, vykstantis dvidešimt penkerius metus, – viena iš UNESCO Asocijuotų mokyklų projekto veiklos dalių. Pagrindinė projekto idėja yra suvienyti devynių Baltijos jūros valstybių – Suomijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos, Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos – mokyklų pastangas ieškoti bendrų regiono aplinkosaugos problemų sprendimo būdų. 

Su Vasario 16-ąja!

Sausio 20 d. RKKSC salėje vyko rajoninės mokinių olimpinio festivalio krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų vaikinų rinktinė. Finaliniame ketverte mūsų komanda pirmose varžybose rungtyniavo su V. Petkaus pagrindinės mokyklos rinktine. 

Mokykloje pedagogų streikas

Gruodžio 3 d. (trečiadienį) mokykloje vyks pedagogų STREIKAS

Bendruomenės 2% parama mokyklai

Kreipiamės į visus mokyklos bendruomenės narius 

Maloniai prašome 2 procentus savo pajamų mokesčio skirti Raseinių Šaltinio pagrindinei mokyklai

Artėja mokyklos jubiliejus, kurio metu bus organizuojami įvairūs renginiai. Mokykla norės pradžiuginti mokinius dovanomis, o tam reikės lėšų. 
Paraginkite savo artimuosius, kolegas, draugus paremti Raseinių Šaltinio pagrindinę mokyklą. Mes kartu galėsime įgyvendinti dar daugiau naujų idėjų, sudaryti vaikams palankesnes, saugesnes sąlygas mokytis ir tobulėti.

Prašymus dėl paramos perdavimo įstaigai (pvz.: Šaltinio pagrindinei mokyklai)  turi pateikti patys gyventojai asmeniškai nunešdami į Mokesčių inspekciją (Vytauto Didžiojo g. 4, Raseiniai) arba teikdami elektroniniu būdu.

Mokytojus galiu pakonsultuoti kaip per kelias minutes galima pateikti prašymą internetu ir niekur nereikės eiti (Žydrūnas K.) 

Platesnė informacija adresu: http://www.saltiniomokykla.lt/lt/informacija/2-parama