Džiaugiamės ir didžiuojamės

Mokinių olimpiadų tikslas – nuo ankstyvojo mokyklinio amžiaus skatinti mokinius giliau domėtis mokomaisiais dalykais, gebėti integruoti žinias su kitais giminingais mokslais, pasitikrinti ir palyginti įgūdžius su kitų mokyklų ugdytiniais.

Šiais mokslo metais mokinių rezultatai įvairių olimpiadų rajono etapuose ypač džiugina. Džiaugiamės ir didžiuojamės:

Lietuvių kalbos olimpiados 4 klasių mokiniams nugalėtoju Armandu Dizeriu ir prizininke Barbora Tautvydaite;

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados 5-8 klasių mokiniams nugalėtoja Ieva Lupeikyte ir prizininkėmis Deimante Jokubauskyte, Eva Kunciūte, Gunda Bražaite;

Anglų kalbos olimpiados 7 kl. mokiniams nugalėtoja Juste Trakinskaite ir prizininke Gunda Bražaite, 8 klasė.

Biologijos olimpiados 5-8 klasių mokiniams nugalėtojomis Deimante Jokubauskyte, Eva Kunciūte bei prizininku Arminu Barausku;

Technologijų olimpiados 7-8 kl. mokiniams prizininkais Domantu Kvietkumi ir Eva Kunciūte;

Muzikos olimpiados 6-8 kl. mokiniams nugalėtoja Adrija Šatkauskaite.

Matematikos olimpiada 3-4 klasių mokiniams: nugalėtoju Gabrieliumi Bartusevičiumi ir prizininkais Goda Navickaite ir Gvidu Vasiliausku.

Dėkojame progimnazijos mokytojams: Liubai Vaigauskienei, Ritai Aginskienei, Giedrei Matusevičienei, Vitalijai Barakauskienei, Leonui Mikliui, Aldonai Kukulskienei, Ričardui Krivickui, Lijanai Ivoškienei, Vaidai Plučiuvienei, Virginijai Tamošaitienei, Neringai Viršilienei, Giletai Barakauskienei, Jolantai Stankaitienei už pagalbą mokiniams rengiantis olimpiadoms.

J. Stankaitienė